Discover Technata Job board

Find your next tech job in Kanata North, Canada’s largest technology park. Then explore endless international opportunities and dream about where your career will take you. With the Country’s largest density of technology companies ranging from promising startups to leading global giants, Kanata North is the place to be if you are serious about a career in tech.

Przedstawiciel Handlowy

Reckitt

Reckitt

Sales & Business Development
Gliwice, Poland · Katowice, Poland · Silesian Voivodeship, Poland
Posted on Jul 4, 2024

Reckitt

Dom dla najbardziej lubianych i zaufanych marek higienicznych, zdrowotnych i żywieniowych na świecie. Nasz cel określa, dlaczego istniejemy: chronić, leczyć i pielęgnować w nieustannym dążeniu do czystszego, zdrowszego świata. Jesteśmy globalnym zespołem zjednoczonym tym celem.

Dołącz do nas w naszej walce o to, aby dostęp do najwyższej jakości higieny, dobrego samopoczucia i odżywiania był prawem, a nie przywilejem.

Główne zadania:

  • Podległy teren: Katowice, Tychy, Gliwice, Sosnowiec
  • Budowanie silnej pozycji produktów Reckitt w sklepach rynku tradycyjnego i nowoczesnego na powierzonym terenie
  • Ścisła współpraca z dystrybutorem obsługującym sklepy na powierzonym terenie
  • Optymalizacja dystrybucji, sprzedaż i promocja naszych produktów
  • Proaktywne odpowiadanie na potrzeby i zapytania klientów
  • Dostarczanie celów ilościowych i jakościowych

Nasze oczekiwania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku (idealnie jako Przedstawiciel Handlowy)
  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat)
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Orientacja na wynik i realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • Proaktywność
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

  • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji z ugruntowanymi standardami,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy i laptop
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • 1 dodatkowy dzień wolny na świętowanie urodzin
  • 1 dodatkowy dzień na badania profilaktyczne
  • Dostęp do Kafeterii MyBenefit
  • Sklep z produktami Reckitt w atrakcyjnych cenach
  • Karta rabatowa na zakupy w Carrefour
  • Pakiet MS Office z możliwością darmowego zainstalowania na prywatnym komputerze
  • Program płątnych poleceń pracowniczych
  • Elastyczny czas pracy

Równość

W Reckitt zatrudniamy zarówno pod kątem potencjału, jak i doświadczenia. Nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań opisanych w opisie stanowiska, jeśli uważasz, że ta rola i nasza firma są dla Ciebie odpowiednie, nadal chcemy się z Tobą skontaktować.